קודם כל: ביום ראשון הקרוב (13.9) אני מופיע בעיר הקודש עם הלהקה (אורי דרור על באס וגיא ביבי יכה וילטף את התופים) בפאב "התקליט" (רח' הלני המלכה 7, 22:00 – כניסה 20 ש"ח), אני מניח שההופעה הזו היא האחרונה לתקופה הקרובה בעקבות צלילה לתוך הקלטות האלבום הבא ואין לי מושג באמת מתי אופיע שוב – כך שזו בעצם הזדמנות אחרונה (בינתיים) לראות אותנו מופיעים. (עמוד אירוע בפייסבוק)

אחת מתופעות הלוואי של תקופת הקלטות היא חוסר היכולת להאזין למוזיקה חדשה (לפחות ככה זה עובד אצלי, אני לא יכול להתחייב על אומנים אחרים) – לכן אצא לפגרה קטנה בכל הנוגע למיקסטייפים. לעומת זאת אני עדיין זומם לפרסם כאן את המאמר על להקת טוקסידומון (שחלק ממנו התפרסם כאן בבלוג לפני כמה חודשים בטעות מביכה) שקרובה מאוד לליבי, המאמר כמעט גמור ורק דורש כמה ליטושים אחרונים ובלי שום קשר, תוכנית הרדיו שלי ושל נועה תמשיך לשדר באופן סדיר ואתם מוזמנים להאזין לנו בכל יום רביעי באחת בלילה דרך הסטרימינג של רדיו הר-הצופים או להתעדכן דרך עמוד ארכיון התוכניות ממש פה בבלוג! (לצערי אין עידכוני מייל או רסס לעמוד הנ"ל על כן פשוט בואו לבקר כל שבוע לעידכונים 🙂 )

במהלך השנה בה הבלוג הזה קיים התפרסמו בערך 35 מיקסטייפים ואם יש משהו שממש (אבל ממש) הייתי שמח לדעת זה איזה מיקסטייפ אהבתם במיוחד! אם בא לכם אתם מוזמנים להגיב כאן בפוסט או לכתוב לי באופן פרטי: מה אהבתם ולמה (אני חייב לציין שיש לי כמה פייבוריטים משלי ומסקרן אותי לשמוע כמה מטעמי האישי קולע לטעם הכלל). בכלל, יש משהו כל כך אינטימי בטוויה של מיקסטייפ, כשכל שיר דורך על כל כך הרבה בלוטות זכרון ורגש עד שאני ממש חושב פעמיים אם לפרסם כאן אוסף והאם לא מדובר פה פשוט באקסהיביציוניזם, בסופו דבר זה מסתיים בצלילת ראש קאמיקאזית ובתקווה שיש אי שם מישהו שמקבל איזה דבר ערך מהמוזיקה או מהמילים שאני כותב פה.

עידכונים נוספים בנוגע להקלטות יהיה ניתן למצוא בוודאי בבלוג של היס רקורדס (כן, עדיין יש עליו הודעת אתר זדוני – הוא אמור להעלם בקרוב) או דרך הטוויטר שלי.

בינתיים בברכת סתיו נעים וקריר,
ב.

תגיות: , , , , , ,3 תגובות על ”קיץ דועך ואשלייה של סתיו, או: פגרה קטנה לצורך הקלטות“

 1. אורית | 6 בספטמבר, 2009 בשעה 21:02

  טוקסידומון? זהו קנית אותי סופית. אם אי פעם הייתי גרופית זה היה בהופעות שלהם, ואובססיה להשיג ראשונה את התקליטים שלהם(גם באלבומים נפרדים של פרינסיפל וווינסטון טונג). מחכה לקרוא את מה שיש לך לספר עליהם.
  אוהבת מאוד את הבחירות המוזיקליות שלך לחוד ובמשותף עם אחרים או יותר נכון אחרות:-) אבל אין ספר לטעמי השיתוף שלך עם נועה נפלא. חרשתי על המיקסטייפס שלכם הראשון והשני כל הדרך לאילת ולא רק.יש שם עירוב של סיגנונות ומשמיעה קודמת אפשר כבר להבחין מי בחר מה .
  בהצלחה בהקלטות ובהופעה בירושלים.

 2. davecom | 7 בספטמבר, 2009 בשעה 4:40

  בהצלחה בני!

 3. קסטה | 26 בספטמבר, 2009 בשעה 0:23

  בהצלחה בהקלטות שכבר מסקרנות, אחלה חורף סידרת לך..

  טוקסידומון – נדמה לי שזו פעם ראשונה שאקרא ממך ממש מאמר עם טקסט ארוך לא? גם לזה מחכה ואף שוקלת לעשות שיעורי בית מקדימים עם המוזיקה 🙂

  מיקסטייפ אהוב קשה לדעת. מודה שנעים למצוא בתוך המיקסטייפים דברים מוכרים ולאו דוקא להיחשף לחדש, אבל בכל מקרה בכוונה נכנסת לא באופן קבוע אלא פעם בכמה זמן ואז מורידה בבת אחד שלושה מיקסטייפים. ולפעמים רק אחרי הרבה זמן חוזרת לקרוא בכלל מה כתבת

הוספת תגובה