מגיע רגע בו אדם קם בבוקר ומגלה שהשיגרה צרה עליו כמחוך קטן וחלוד כשכל אשר הוא מתאווה אליו נמצא שם (שם = כל מקום שהוא לא כאן). אז הוא משליך את שק השינה והאוהל לתא המטען (מחוזקים בבקבוקי עארק וקפה שחור) ומפנה אצבע משולשת גדולה לעבודה, לטלפון הסלולארי, לצריחת החדשות, למבוך הרחובות המשתעלים, לאינטרנט, ללעיסה התמידית של פסולת מנטלית – לחיצה ארוכה על דוושת הגז ולחיצה ארוכה יותר על כפתור ה-"כיבוי" של הטלפון הסלולארי יכולים לחולל ניסים בחיי אנוש. מבחינתי, לרגע הזה בשנה קוראים "אינדינגב".
בעת שאני מקליד כעת את המילים הללו (ובזמן שהמיקסטייפ עושה את דרכו מעלה לשרת) – נח בפינת החדר תיק מסעות מלא אבק ובגדים ושק שינה. היום אני נוסע למצפה גבולות שבנגב כדי להתנדב לעזור להקים את פסטיבל "אינדינגב 2010", קצת פחות משבוע לפני הפתיחה החגיגית ואני כבר חסר סבלנות להיות שם, מוקף באנשים נהדרים שעושים שם ימים ולילות בהקמה של אחד מהמיזמים העצמאיים האחרונים שעדיין לא נכבשו ע"י חברות סלולאריות או חברות למשקאות, מוקף ע"י הכוכבים של לילות המדבר ושל היבהוב מדורה בסוף יום עמל.
זו עבורי "חווית האינדינגב" האמיתית.

כמי שמנהל את חייו בצפון הארץ, אני חייב לציין שהמיקסטייפ הנוכחי הוא למעשה תוצאה של צורך אנוכי: הנסיעה דרומה אורכת זמן רב ואני חייב פסקול מתאים לכבישים שמתפתלים להם בין הירוק שלאט הופך לחום ואז נמוג לצהבהב של חול. מוזיקה שיהיה אפשר לשאוג איתה מחלונות הרכב הפתוחים ושתנוע בקצב שעיטת הגלגלים – לכן המיקסטייפ הנוכחי נע בין גרוב ולבין רוקנרול ונרגע לקראת סופו.
מקווה שתהנו מהאוסף הזה כמוני ושתנצלו אותו היטב – הגיע הזמן לסגור את מסך המחשב, לכבות את הסלולארי, להכנס למכונית ולכוון אותה דרומה אל חולות המדבר..

נ.ב. – אם המיקסטייפ הנ"ל לא מספיק לכם, הרשו לי להמליץ על מיקסטייפים נוספים שיתאימו היטב לנסיעה: סדרת Only Heaven, סדרת Summer Madness, המיקסטייפים המעולים של שירה לב, המפלצות של גיאחה ואם תחטטו בבלוג הנהדר של נועה – תוכלו למצוא מציאות שיהפכו את הנסיעה דרומה למשכרת במיוחד.

 alt=

Up The Open Road – Mixtape by Morphlexis
59:31 min | 256kbps 44khz | 107 MB

כדי להוריד את המיקסטייפ כקובץ זיפ אחד – גללו למטה!
ומי שרוצה להוריד את המיקסטייפ כנתח מפ3 עסיסי אחד – יכול פה

1. Karl-Heinz Schafer – Kidnapping
2. Brian Auger's Oblivion Express – Whenerver You're Ready
3. Caribou – Melody Day
4. SRC – Daystar
5. Jimi Tenor & Kabu Kabu – Triple Helix
6. Dara Puspita – A Go GO
7. Charles Kynard – Little Ghetto Boy
8. The Stranglers – Nice N' Sleazy
9. Rowland S. Howard – Pop Crimes
10. Dave Baby Cortez – Precious You
11. Position Normal – Sunny Days
12. Chico Magnetic Band – Cross Town Traffic
13. The Velvet Underground – Here She Comes Now
14. Spaghetti Anywhere – Hazy Daze
15. Joe Cuba Sextet – Do You Feel It
16. The Morning Benders – Pleasure Sighs
17. Amnesty – We've Come Along Way

לא רוצים לפספס מיקסטייפים? עשו מנוי ל:

| |

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,2 תגובות על ”Up The Open Road – מיקסטייפ אינדינגב 2010“

  1. nakamir | 3 באוקטובר, 2010 בשעה 18:47

    לדעתי במיקסטייפים שנעשים לנסיבות מיוחדות אפשר לשבור את הכלל של מקסימום שעה. טוב נו, על מי אני עובד, לדעתי תמיד אפשר לשבור את הכלל הזה.
    או שזה הזמן שלוקח לך להגיע מאי-שם בצפון לגבולות?

  2. מבול של תופינים ( מיקסטייפים לכל דורש) | Morning Candy | 10 באוקטובר, 2010 בשעה 7:45

    […] האסופה הזו מתעדכנת מעת לעת, ושווה לכם לבקמרק ולבדוק את מיקסטייפ הנסיעה שהכין מורפלקסיס לכבוד פסטיבל אינדינגב שפספסתי (מי היה? […]

הוספת תגובה