אהלן גולשים ומאזינים אנונימיים!
אם גלשתם בשבועות האחרונים לבלוג בוודאי שמתם לב לבאגים מטרידים כמו פוסטים שלא ניתן להכנס אליהם או יותר גרוע – פוסטים שמובילים לאתרי ספאם ווידאו רוסיים שמבטיחים לכם בלחיצת כפתור להיחשף לעוד גווייה עירומה ומאופרת של כוכבנית הוליוודית זמנית (שהרי אין דבר כזה כמו כוכבים הוליוודים פרמננטים – הם כולם נוסקים ואחר-כך צוללים על מנת לפרסם כתבים קשי יום ורעבים ללחם במדורי הרכילות של העיתון). ככל הנראה מה שיצר את הפרצה הלא נעימה הזו בבלוג הוא פלאגין וורדפרס סורר ולא ממושמע שלולא גיאחה האדיר (הדון קורליאונה של קונגלומארט העונג תעשיות בע"מ ואני אסיר תודה לו לנצח!) שהיה לו האומץ להכנס ראש וכתפיים לקרביים המדממים של הבלוג ולערוך ניתוח אפנדיציט דחוף ומהיר – הפלאגין הזה עדיין היה כאן ושולח אתכם לאלוהים-יודע-איפה.
המחיר הכבד של טיפול השורש הזה הוא איבוד כל מנויי המייל של הבלוג. כן, כל ה-200 ומשהו במספר דמט!
נכון שיש אופציות מודרניות יותר להיות מנויים לאתר/בלוג כמו: RSS, או דרך עמוד הפייסבוק הסקסי של הבלוג – אבל תאמינו או לא, אין דבר שמייצב יותר נפשית מרשימה מוצקה של כתובות אי-מייל מנחמת בידיעה שאותם אנשים בשר ודם הינם קדושים אמיתיים המוכנים לקבל עידכון תמידי לקודש קודשי הפרטיות שלהם – תיבת האי-מייל הפרטי. היללתי כל שם ושם ברשימת האי-מייל הזו, זבחתי לה זבחים, מיררתי בבכי כשאחד המנויים הסיר את עצמו ממנה וצווחתי בעונג אורגזמי כשמנוי חדש נוסף אליה – חוויה שכזו אי אפשר להוריד בכביסה.

אז הנה, בלי לחץ פולני או משהו – אלך לי לשבת בפינה (לבד. בחושך. על ריצפה קרה ולחה.) ואמתין לכל מנוי חדש שיואיל להרשם כאן למטה*:

*נ.ב. – בעוד כשבועיים אחגוג יומולדת ולכבוד האירוע יראה כאן אור אקסלוסיבי איפי חדש שלי. פרטים נוספים תוכלו למצוא כאן.

תגיות: , ,הוספת תגובה