חן רוזן היקרה (A.K.A Aconomika) חוזרת לפוסט נוסף בסדרת שמנת הבנדקמפ [אלבומים מופלאים וחינמיים שניתן להוריד הישר מהאמנים ללא נקיפות מצפון] – מי יודע, אולי האלבום הזה יכבוש לכם חדר בלב?

⚜ ⚜ ⚜

תהליך ההתאהבות שלי בהרכב מתחיל תמיד בתו הראשון של השיר, הרגע הבא הוא הטיפוס המתמשך במעלה השיר אל עבר הקליימקס שלו ואז ישנה הנקודה הבוערת מכל, זו שמבהירה לי שאני מכורה, תפוסה, אני שייכת לאמן והוא לי. בין שפע המוזיקה, הרגע המיוחד הזה שתופס אותי ומנער אותי גורם לי לעצור הכל, להאזין, לבחון – אולי זו הייתה מעידה חיובית חד פעמית, אולי זו רק תחילתה של ידידות מופלאה.

 Strange Kind of Focus by Time and Energy

השיר Split Clean של Time and Energy תפס אותי בצורה הזו, כלי הנשיפה והקצב עשו את שלהם וכך מצאתי את עצמי מאזינה לכל האלבום מחדש, מבלי לוותר על אף תו ואף צליל.
Time and Energy הם צמד שכבר שחרר ב-2011 אי פי חביב ביותר ובסוף 2012 שחררו אלבום מלא העונה לשם Strange Kind Of Focus המשחק על הקו הנע בין רוק חביב עם השפעות ג'אז, עולם ועוד. אל תצפו כאן למשהו פשטני: על אף שההתחלה נשמעת כמו עוד להקת אינדי רוק – אפשר לשמוע בשירים שכבות רבות ומקצבים מעניינים שהפשטות היא מהם והלאה.

האלבום הזה הוא אחד מאלבומי הכיף שלי בשבועות האחרונים, הוא עושה שמח ומקפיץ לי את הלב ובעיקר מעביר את העבודה וכל מה שצריך בכיף. לאחר שאני מאזינה לאלבום הזה אני מוצאת את עצמי מחייכת והרי זהו העיקר במוזיקה.
כרגיל האלבום לא יעלה לכם שקל (או אם אהבתם ותרצו, תוכלו לשלם עליו בדיוק כמה שבא לכם).

לינקים:
עמוד בנדקמפ | פייסבוק

תגיות: , , , , ,הוספת תגובה