מי שזוכר, בפוסט הפתיחה הבטחתי שאעלה מיקסטייפ אחד כל שבוע אבל מצד שני הסתייגתי וכתבתי שמהותו של הבלוג ותכניו עדיין לא סגורים מבחינתי ואתן לו מרחב להתפתח, להשתנות ולעבור תהליך טבעי של אבולוציה. אני חושב שרק עכשיו נחת לי האסימון שיש קהל לבלוג הזה (גם אם גיאחה מתעקש לא למקם אותי בבאר הצידי של העונג לצד יתר משפחת האתר ~שיעול~) אבל חשוב לי להודות לכם הקוראים, המאזינים, והמגיבים – תודה!

לאחרונה הבנתי שמיקסטייפ כל שבוע זה רעיון אדיר אבל אם ברצוני לשמור על איכות המיקסטייפים (לא תאמינו כמה שעות אני יושב על מיקסטייפ אחד 🙂 ) ומצד שני לנהל לייבל, לעשות חזרות עם ההרכב החדש ולהספיק לנשום באופן כללי – אני חייב להוריד הילוך. אל דאגה הבלוג לא יוזנח חלילה – אלא פשוט יהיה יותר מרווח נשימה בין מיקסטייפ למיקסטייפ שימולא בטקסטים שעוסקים במוזיקה וגם קצת בהפקה או כל דבר אחר שמעניין אותי בעצם 🙂 . בינתיים אתם יכולים להתרשם מכמות המיקסטייפים (11!) שכבר יש לנו כאן וגם להנות ממיקסטייפ החורף (שיבוא כבר!) של קומארד גיאחה.

עשיתם כבר מנוי RSS? נרשמתם כבר לרשימת התפוצה שנמצאת ממש כאן מצד שמאל?

נ.ב. – בנוסף לכל מה שנכתב למעלה עכשיו גם מחשב האינטרנט שלי החזיר את נשמתו לבורא ואני נאלץ לכתוב את הפוסט הזה ממחשב זר. דמט!

תגיות: ,תגובה אחת על ”עידכון בלוגי (או: היאח! אני עסוק!)“

  1. גיאחה | 18 בנובמבר, 2008 בשעה 14:53

    אני חף מפשע!

הוספת תגובה