הספקתי לישון הלילה 6 שעות מקוטעות לאחר שזחלתי לתוך האוהל בגוף דווי כשאור ראשון של בוקר התחיל לגלוש כמו סירופ בין הדיונות והגבעות מסביב. את הלילה ביליתי במרתון אינטנסיבי של של שרטוט העיצוב (שהכנתי מבעוד מועד) של במת הפיל בעזרת מקרן והלפטופ שלי. זה היה מוזר להיות הנפש הערה היחידה שמתרוצצת במתחם הפסטיבל כשכבר כולם נוחרים חרישית, מצד שני זכיתי לראות את הירח זורח וחותך בלהב דקה את מסלול השמיים וזכיתי לצייר תחת אור כוכבים דרומי.
היום היה יום קריטי מבחינת עיצוב וציור הבמות (כן, אני בכוונה לא מראה אותם בוידאו – אני רוצה שתבואו ותראו בעצמכם!) ובעזרת דולב שהתנדבה לעזור וגיאחה שערך ביקור הפתעה עם עוד ידיד התנפלנו על הבמות ואני מאוד מבסוט מההספק שלנו היום, למעשה, למעט כמה תיקוני צבע קטנים – הבמות כבר כמעט מוכנות.

הרבה פעמים אני מצטער שהוידאו לא מצליח להעביר את דווקא את הרגעים הקטנים בלילה, בסוף יום העבודה: את ריח העארק, את האילתורים המוזיקליים, את השיחות החרישיות של סוף יום. מצד שני אני מקווה שאני כן מצליח להעביר את תחושת הכיף והקהילתיות המדהימה שיש בכל תהליך ההכנות לפסטיבל. אנשים הגיעו לכאן מכל רחבי הארץ כדי להתנדב ולהרים פסטיבל מוזיקה באמצע שום מקום, אפילו האוכל כאן בחלקו נתרם מהמושבים מסביב (רק אתמול צוות קטן של אנשי הקמה נשלח לשדה סמוך כדי לקטוף חצילים משדה סמוך כדי לצרוב אותם אח"כ על האש ולתבל בטחינה. כולנו כאן נרקומנים של טחינה.) אני גם מרוצה מאוד מהאמצעים שיצרתי לעצמי לצלם, לערוך ולהעלות כמעט מיד את הוידאו שצולם כאן באותו יום.
אני חייב היום תודה ענקית לגיאחה שעזר וצילם חלק גדול מהוידאו של היום – רק אחרי השקיעה היה לי זמן להתרוצץ קצת עם מצלמה ולתעד רגעים קטנים ממה שהולך כאן. אני מקווה שתהנו כפי שאני נהנה:

תגיות: , ,4 תגובות על ”יומן אינדינגב – סיכום יום ג'“

 1. יעל ר. | 6 באוקטובר, 2010 בשעה 0:40

  כיף לראות את הסרטונים, ולהתחיל להתרגש לקראת הסופ"ש הארוך בנגב. קיוויתי שאגיע להקמה השנה, אך לא הסתדר לצערי… תודה על הצילומים!

 2. שירה | 6 באוקטובר, 2010 בשעה 11:03

  נראה נהדר

  חבל שלא אוכל לבוא השנה 🙁

  תהנו המון!

 3. גיאחה | 6 באוקטובר, 2010 בשעה 11:21

  דולב? לא קוראים לה רותם?

  ובכל מקרה, תענוג לצפות ולהתגעגע. ניפגש מחר!

 4. לזרבוי | 6 באוקטובר, 2010 בשעה 12:26

  ריר.

הוספת תגובה